کولرگازی و اسپلیت هایسنس Hisense
Note :
Keeping
contents
Packing

کولرگازی و اسپلیت هایسنس Hisense

راهنمای انتخاب و خرید کولر اسپلیت دو پنل هایسنس

  1.  بطور کلی از کولر های اسپلیت چند پنل در شرایطی استفاده می شود که به لحاظ برخی محدودیت ها در نمای ساختمان بخواهیم برای چند پنل داخلی یک دستگاه بیرونی (کندانسینگ یونیت) نصب نماییم.
  2. کولرهای اسپلیت دو پنل هایسنس  همگي دارای ريموت کنترل دستي هستند.
  3. قیمت کلیه اسپلیت های دوپنل هایسنس ارائه شده در دماتجهیز به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است . بطوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت دماتجهیز می باشد.(مراجعه کنید به بخش تضمین بهترین قیمت های سایت دماتجهیز)
  4. هریک از انواع مدل های اسپلیت های دوپنل هایسنس ارائه شده در این سایت که در سمت چپ جدول مشخصات فنی آنها قیمت درج شده باشد ، آن قیمت شامل تضمین بهترین قیمت بوده و اگر بجای قیمت علامت “—” درج گردیده باشد به این معنی است که آن مدل از محصول در انبار دماتجهیز موجود نیست.
  5. جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران ، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف ، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ (بی تی یو) در نظر بگیرید.مثلا برای یک اتاق ۱۲ متری کولر اسپلیت ۹۰۰۰ می تواند مناسب باشد.
  6. گارانتی ونصب انواع کولر اسپلیت دو پنل هایسنس  فقط  توسط خدمات مجاز شركت  گارانتی دهنده اصلی به صورت رایگان صورت می پذیرد.
  7. انواع کولر گازی و کولر اسپلیت دو پنل هایسنس  داراي ۵ سال ضمانت تعويض كمپرسور و ۲ سال گارانتي قطعات فني  فقط  توسط كارت ضمانت شركت  گارانتی دهنده اصلی مي باشند .
  8. در صورتیکه لوله های رابط اسپلیت از قبل بصورت توکار اجرا شده اند و یا فاصله عمودی (ارتفاع ) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی بیشتر از ۱۰ متر است ، جهت انتخاب اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به اطلاع کارشناسان فروش دما تجهیز برسانید .
  9. قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت های فوق به آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.
Standards :
Properties, Effects and Benefits :
Application :
Using method and dosage :

محصولات

لیست محصولات