تعمیر و راه‌اندازی پکیجچ ایران رادیاتور

تعمیر و راه‌ اندازی پکیج ایران رادیاتور

مجموعه تاسیسات یار با کمک مدیریت توامند و تکنسین های توانا امروزه به یکی از حرفه ای ترین مجموعه های تعمیر و راه‌اندازی پکیج های مجموعه ایران رادیاتور در سراسر استان بدل گشته که در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تیم کارشناسی حرفه‌ای

تیم کارشناسی تأسیسات یار متشکل از کارشناسان، تکنسین‌ها و تعمیرکاران خبره است که با پشتیبانی قوی و نیز تخصص بالا همواره در خدمت‌رسانی به شما هم‌وطنان عزیزمان نهایت تلاش خود را می‌کند.

مقرون‌به‌صرفه

از آن جایی که تخصص بزرگ‌ترین نقطه قوت ما است، تکنسین‌ها و تعمیرکاران ما به‌راحتی قادر به تعمیر و عیب‌یابی پکیج‌های شما هستند. متخصصین ما تمامی تخصص خود را به کار می‌گیرند که با تعمیر پکیج شما از تعویض آن جلوگیری کرده و در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

مجموعه تأسیسات یار جهت رفاه حال شما از طریق اپلیکیشن تأسیسات یار به شما عزیزان این امکان را می‌دهد که در هر ساعت از شبانه‌روز مشکل خود را با ما در میان گذاشته تا شما را راهنمایی کنیم. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با کارشناسان ما وارد ارتباط شوید تا با ارسال تعمیرکاران به محل کار یا زندگی شما به راه‌اندازی یا عیب‌یابی و تعمیر پکیجتان بپردازیم.

خدمت‌رسانی سریع

مجموعه تأسیسات یار با کادر گسترده خود در تمامی نقاط استان آذربایجان غربی همواره آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در کوتاه‌ترین زمان است.