سرویس سالیانه ایران رادیاتور

سرویس سالیانه ایران رادیاتور

همان‌طور که می‌دانید گروه صنعتی ایران رادیاتور بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات گرمایشی و سرمایشی از جمله انواع رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی شوفاژ، پکیج‌های شوفاژ دیواری و زمینی، مشعل‌های گازسوز، گازوئیل‌سوز و دوگانه‌سوز، کولرهای گازی اسپلیت و داکت اسپلیت می‌باشد. مجموعه تأسیسات یار یکی از بزرگترین نمایندگی های پخش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور در سراسر استان آذربایجان غربی می باشد. بنابراین تیم ما که متشکل از تعمیرکاران، تکنسین‌ها و مشاورین خبره است، همواره آماده خدمات‌رسانی به شما هم‌وطنان عزیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن می باشد.

منظور از سرویس سالیانه چیست؟

وسایل گرمایشی و سرمایشی در طول برخی فصول سال به طور مداوم مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین به‌منظور پیشگیری از خرابی کالا و نیز افزایش طول عمر آن منطقی است که سالیانه و به طور منظم به آن رسیدگی کنیم. سرویس خدمات رسانی که توسط تیم حرفه‌ای صورت بگیرد بهترین راه برای افزایش عمر و کیفیت محصولات گرمایشی و سرمایشی است.

سرویس سالیانه رادیاتور ایران رادیاتور

رادیاتورها قلب تأسیسات گرمایشی هستند. گرمای تولیدی پکیج از طریق آب گرم به رادیاتور منتقل می‌شود و رادیاتور نیز این گرما را به هوای منزل انتقال می‌دهد. با افزایش دما، آبی که در داخل لوله‌ها در جریان است رسوب می‌کند. این رسوبات به بدنه رادیاتور می‌چسبند و به‌مرورزمان منجر به خورندگی و انسداد می‌شوند. سرویس سالیانه رادیاتور با رفع مشکلات رادیاتور شما، ضمن افزایش طول عمر رادیاتور تا ۶۰درصد به‌صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می‌کند.

سرویس سالیانه پکیج ایران رادیاتور

همان‌طور که می‌دانید استفاده طولانی‌مدت از پکیج‌ها می‌تواند منجر به مشکلاتی از قبیل انسداد لوله‌ها، خراب‌شدن و ازکارافتادن ترموستات، انسداد و رسوب‌گیری لوله‌ها و…بشود. با سرویس سالیانه تعمیرکاران خبره و آموزش‌دیده تک‌تک قطعات پکیج را مورد بررسی قرار می‌دهند تا در صورت بروز مشکل با تعمیر قطعه ازکارافتاده از خرابی پکیج و نیز بروز مشکلات بزرگ‌تر جلوگیری کنند.

سرویس سالیانه مشعل ایران رادیاتور

مشعل‌ها منبع تولید گرما در تأسیسات گرمایشی هستند. به‌عبارت‌دیگر اگر مشکلی در عملکرد مشعل ایجاد شود گرمای کل تأسیسات از بین می‌رود، بنابراین برای سلامت عملکرد تأسیسات، باید به سرویس سالیانه مشعل اهمیت بدهیم.

سرویس سالیانه کولر ایران رادیاتور

کولرها غالباً بعد از مدت طولانی که مورداستفاده قرار می‌گیرند سرمایش اسپلیت آن‌ها کمتر می‌شود؛ بنابراین سالیانه قبل از شروع استفاده از کولر نسبت به سرویس کردن آن اقدام کنیم. سرویس سالیانه و منظم کولر باعث می‌شود که به کمپرسور کولر فشار بیش از حد وارد نشود و ضمن صرفه‌جویی در انرژی، عمر کولر و قطعات آن نیز طولانی‌تر می‌شود.