نصب و راه اندازی سوفاژ کار

سرویس سالیانه شوفاژکار

شرکت شوفاژکار باسابقه بالغ بر ۵۰ سال یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌هایی است که در حوزه تأسیسات فعالیت می‌کند از محبوب‌ترین و پرطرف‌دارترین محصولات این شرکت می‌توان به پکیج‌های زمینی و دیواری اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید با شروع فصل سرما اغلب افراد برای گرم‌کردن منزل و محل کارشان از پکیج‌ها استفاده می‌کنند. پکیج‌های شرکت شوفاژکار به دلیل کیفیت عالی و حرارت بالایی که می‌توانند تولید کنند در میان مشتریان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند. شایان‌ذکر است که پکیج دیواری شرکت شوفاژکار دارای سیستم عیب‌یابی هوشمند است و شما می‌توانید به‌صورت دیجیتالی تنظیمات سیستمی این پکیج را انجام دهید .

مجموعه تأسیسات یار با در برداشتن تمامی محصولات شرکت شوفاژکار و تیمی متخصص از سرویس‌کاران تعمیرکاران و تکنسین‌های آموزش‌دیده و باتجربه بزرگ‌ترین نمایندگی شوفاژکار در سطح استان آذربایجان غربی است. از دیگر خدمات مجموعه تأسیسات یار می‌توان به اپلیکیشن تأسیسات یا که به‌منظور ارتباط سریع با مو با متخصصین مجموعه تأسیسات یار جهت رفاه حال مشتریان عزیز طراحی شده اشاره کرد. به‌عبارت‌دیگر رسالت ما فقط با مشاوره و کمک به انتخاب محصول مناسب شما به پایان می‌رسد؛ بلکه این. شروع آشنایی ما با شماست. تیم ما همواره آماده خدمت‌رسانی در زمینه نصب راه‌اندازی تعمیر و نیز سرویس سالیانه محصولات است .

همان‌طور که می‌دانید برای افزایش طول عمر کالاهای تأسیساتی از جمله پکیج‌ها بهتر است پیش از به‌وجودآمدن ایراد جدی و خرابی در قطعات پکیج نسبت به خدمات سرویس پکیج از جمله سرویس سالیان و یا سرویس دوره‌ای اقدام کنیم. در  خدمات سرویس پکیج کلیه قطعات پکیج به مونتاژ و از هم جدا می‌شوند سپس مبدل‌های پکیج توسط تعمیرکاران حرفه‌ای اسیدشویی و بلوک‌های هیدرولیکی و هوزینگ‌ها و لوله‌ها و رسوب‌زدایی می‌شوند. هود و فن پکیج به‌صورت کامل شستشو می‌شود و منبع انبساط پکیج چک می‌شود و باد آن شارژ می‌شود علاوه بر اینها  کیت سرویس شیر سه طرفه تعمیر می‌شود و سپس در صورت نیاز تعویض می‌گردد. عملکرد مانومتر ، ایرونت و شیر پرکن چک و رفع عیب می‌شود، مجموعه برنر و شیر گاز تنظیم شعله می‌شود، بدنه دستگاه کاملاً نظافت می‌شود (حتی قاب برد) و بعد از چک و بررسی عملکرد قطعات و سنسورهای پکیج شوفاژکار، مجدداً قطعات و لوله‌ها با واشرها و اورینگ‌های نو و باکیفیت بالا مونتاژ می‌گردد . در واقع  پکیج شما همانند روز اولی که کارخانه آن را جهت فروش به نمایندگی‌ها ارائه داده بود سالم و بی‌عیب می‌شود. شایان‌ذکر است که پس از انجامی تمام این خدمات توسط تعمیرکار مورد تست عملکرد قرار می‌گیرد.

برخی از افراد بر این باورند که سرویس سالیانه و یا دوره پکیج هزینه اضافی است که بر آنها تحمیل می‌شود. ولی بهتر است بدانید که با سرویس سالیانه پکیج پیش از خرابی قطعات و یا خرابی کل پکیج می‌توانید عملکرد پکیجتان را ارزیابی کنید و در صورت بروز مشکل پیش از خرابی نسبت به تعمیر آن اقدام کنید که این خود منجر به‌صرفه جویی حائز اهمیتی می‌شود.